Ośrodek wypoczynkowy Zielona Sowa w Okunince dysponuje wieloma pokojami o różnym standardzie. Spędzałeś tam urlop? Organizowałeś szkolenie lub konferencje? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego Ośrodka Wypoczynkowego.

2 thoughts on “Zielona Sowa Okuninka opinie

  1. Niestety pokoje w tym ośrodku odbiegają od pokazanych w ofercie. Mieszkałem (3 osoby) w pokoju przeznaczonym dla dwóch osób tylko wstawiono piętrowe łóżko dla trzeciej. W większości pomieszczeń w tym ośrodku są łóżka piętrowe + 1 duże. Miejcie to na uwadze planując tam pobyt rodzinny. Czystość i zapachy w łazience ?? – brak wentylacji, krany nieprzykręcone, prysznic – miałem wrażenie, że się zaraz rozpadnie. Brak TV, którą można sobie wypożyczyć za dopłatą przy cenie 240 zł za pokój to totalna porażka. Cisza nocna niby od 24:00 ale imprezy do godz. 4:00 to standard bez jakiejkolwiek interwencji obsługi.
    Generalnie nie polecam tego ośrodka a już na pewno nie za takie pieniądze.

  2. Od kilku lat mam przyjemność gościć w ośrodku Zielona Sowa. Mam jak najmilsze i najprzyjemniejsze wspomnienia z tego miejsca . Warunki są naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Organizowane są wszelkie atrakcje wczasowiczom np: ognisko ,dyskoteki , wypożyczalnia rowerów (za darmo) bilard , wszelkie atrakcje małym dzieciom . Bardzo miły i przyjazny personel!!!!. Ośrodek świetnie usytuowany , wszędzie blisko. Z czystym sumieniem wszystkim polecam ośrodek Zielona Sowa !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *