Byłeś w Willi Słonecznej w Okunince? Jeżeli tak… podziel się swoją opinią na temat tego obiektu. Napisz nam swoje spostrzeżenia, wrażenia które pomogą dokonać wyboru miejsca noclegowego.

Ośrodek zlokalizowany jest przy obwodnicy Jeziora Białego. Oddalony jest około 300 – 3500 metrów od ścisłego centrum rozrywkowego i plaży głównej Jeziora Białego. Czyli kilku minut piechotą.

Willa Słoneczna dysponuje 2 i 3 osobowymi pokojami z możliwością dostawki (dla dzieci). Na terenie posesji znajduje się parking i restauracja.

Willa Słoneczna Okuninka

Miejsce to jest szczególne polecane osobom z małymi dziećmi, ponieważ posiada bezpieczne place zabaw, a w nim zjeżdżalnia, huśtawki, specjalnie przygotowany kącik dziecięcy w części restauracyjnej w którym dzieci nie powinny się nudzić oraz inne niezbędne akcesoria.

Czekamy na wasze opinie o Willi Słonecznej w Okunince!

2 thoughts on “Willa Słoneczna Okuninka opinie

  1. Dużym plusem Willi Słonecznej jest jej położenie. Blisko centrum, ale nie tak blisko, aby dźwięki dyskotek przeszkadzały w nocnym wypoczynku. Willa położona jest tuż przy szosie. Plusem jest to, że nie da się nie zauważyć. Minusem jest to, że przetacza się sporo ludzi – często bywa tak, że są głośni i uciążliwi.
    Sam obiekt – bez zastrzeżeń.

  2. Jest okey. Jedno z nielicznych miejsc w Okunince w których jest przyzwoicie pod względem standardu, obsługi i rodzinnego klimatu.
    Typowo dla rodzin z małymi dziećmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *