7 komentarze on “Forum dyskusyjne o Okunince

  1. To miejmy nadzieję, że to będzie działało.
    Sporo osób tam pisze, a jak zaczną się wakacje to dobrze mieć takie miejsce, gdzie można się wymieniać opiniami ośrodkach, domkach i barach. Przynajmniej wiadomo,że jest obiektywne, a nie jak opinie na niektórych portalach.

  2. Też myślę, że dobrze, że jest takie forum. Sam chętnie tam piszę.
    W naszym regionie jest w ogóle mało takich miejsc, gdzie można się powymieniać opiniami na temat restauracji czy innych tego typu miejsc. A to forum jest całkiem fajne.

  3. Lubię to forum, można wreszcie normalnie porozmawiać o obiektach w Okunince, czegoś się dowiedzieć czy wymienić spostrzeżeniami. Osoby, które zechcą coś wynająć, domek, pokój, czy miejsce na namiot też będą miały gdzie się ogłaszać.

  4. Tylko już się jacyś spamerzy rzucili, wklejają nie wiadomo co, raz po chińsku raz po angielsku, ale na szczęście admin usuwa na bieżąco. Fajnie, że coś takiego jest w ogóle, że ktoś pomyślał, żeby założyć, bo na pewno się przyda.

  5. O, ja nawet nie wiedziałem, że jest takie forum! Zaraz zajrzę i na pewno podzielę się kilkoma spostrzeżeniami. Jakby co, to mnie szukajcie. Ja tu na miejscu mieszkam już 30 lat, więc myślę, że jestem niemal ekspertem od Okuninki.

Dodaj komentarz